Ogłoszenie

Opis stanowiska:

- kierowanie samochodami typu: dostawczo-brygadowy, wywrotka, wóz asenizacyjny,

- dbanie o stan techniczny pojazdu,

- dbanie o czystość pojazdu,

Oferujemy:

- prace w stabilnej firmie,

- prace zgodnie z przepisami i zachowaniem norm czasu pracy,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- terminowo wypłacane wynagrodzenie,

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

- możliwość dodatkowego funduszu emerytalnego,

Wymagania:

- prawo jazdy kategorii B, C, mile widziane: B+E, C+E

- aktualne uprawnienia do prowadzenia pojazdów,

- ukończone szkolenie okresowe dla kierowców,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do pracy w nadgodzinach,

- dyspozycyjność (dyżury telefoniczne),

- komunikatywność,

Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy o przesłanie CV na adres: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
44-230 Czerwionka-Leszczyny, ul. Nowy Dwór 20 lub email: pwikcl@pwikcl.pl

WAŻNE !Prosimy o dołączenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym CV, w celu wykorzystania ich w obecnym i w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez PWiK Czerwionka-Leszczyny Sp. z o.o. z siedzibą w Czerwionce-Leszczynach przez okres 12 miesięcy. ”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Data wygaśnięcia oferty pracy 2020-03-31